ФОТО: Меланија во сексипилно издание - со здолништето со длабок шлиц го истакна тенкиот струк

Претседателот на Америка и првата дама, Меланија Трамп, организирале свечена манифестација во Роуз гарден во Белата куќа.

Претседателот Трамп со својата сопруга ја дочекал Ејми Кони Барет, па на свечената манифестација ја именувал за заменичка на Врховниот суд, во Вашингтон.

Меланија која не знае да погреши кога станува збор за модата, ни овој пат не згрешила. Убавата Словенка за оваа прилика облекла здолниште со шлиц и интересно сако со необични краеви. Својата витка линија ја истакнала со ремен кој само дополнително го истакнал нејзиниот тенок струк.Како ви се допаѓа?

 

 

 

Добивајте вести на Viber

29.09.2020 - 15:12

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега