(ФОТО) Мажите се збунија: Поглед кон морето или кон деколтето на Елена Ристеска?

Македонската музичка ѕвезда Елена Ристеска реши да се прошета до Санторини, Грција и максимално да го искористи пријатното време кое и е на располагање.

Пејачката објави фотографија на социјалната мрежа „Инстаграм“ каде изгледа неверојатно, коментираат модните екперти. Се појави со минималистичка шминка, бидејќи се решила да ги истакне нејзините бујни гради.

Изгледот го надополни со шешир, црна мала ташна и секако нејзините препознатливи црни очила за сонце.  

Но, сепак Ристеска зададе тежок предизвик на машката популација, како да гледаат во прекрасното море покрај нејзиното бујно деколте? 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by ELENA RISTESKA ERA (@elenaristeska_era)

24.09.2023 - 12:21

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега