(ФОТО) Марјана Станојковска позира во бикини на плажа - го откри делколтето

Познатата македонска убавица и „Лото девојка“ Марјана Станојковска, деновиве е на одмор и ги полни батериите за следните работни предизвици. Водителката Станојковска се уште не откри каде одлучи да се опушти годинава, но затоа своите следбеници на социјалните медиумите „ги почести“ со фотографии, на кои позира во бикини.

На последните две фотографии објавени во последниот пост на социјалната мрежа „Инстаграм“, водителката го откри деколтето и позира во бикини. Изгледот одлучи да го надополни со бела наметка и очила за сонце. Кога станува збор за накитот, Марјана Станојкоска на плажа се појави само со минималистичко ланче. 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by MARJANA STANOJKOVSKA (@marjanamay)

06.08.2022 - 14:21
Фото: 
Инстаграм/ @marjanamay

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега