ФОТО: Маријана Станојковска за утринско расонување

 

Атрактивната лото-девојка Марјана Станојковска редовно објавува фотографии на социјалните мрежи со кои ги радува своите фанови особено оние од посилниот пол, а овојпат тоа беше фотосесија во пижами и кафе за „добро утро“.

Иако фотосесијата е направена за реклама сепак фановите уживаа во глетката.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by MARJANA STANOJKOVSKA (@marjanamay)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by MARJANA STANOJKOVSKA (@marjanamay)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by MARJANA STANOJKOVSKA (@marjanamay)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by MARJANA STANOJKOVSKA (@marjanamay)

 

 

 

Добивајте вести на Viber

13.04.2021 - 09:15

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега