ФОТО: Манекенката со „раскошно деклте“ ги излуде фановите- за неколку минути доби илјадници лајкови за една објава

Старлетата позната по своите раскошни облини Деми Роуз објави нови провокативни слики и привлече внимание.

Нејзините голи изданија во кои истакнува облини се вообичаени на социјалните мрежи, а познато е дека ретко носи долна облека.

Во најновите објави таа ги истакна огромни гради во кратки фустанчиња, а посочи дека и овој пат ја „заборавила“ својата долна облека и за само 20 минути доби скоро 40.000 лајкови за една објава.

Бујната старлета ја следат 16,6 милиони луѓе на Инстаграм, а нејзините провокативни слики и облини никогаш не остануваат незабележани.

Погледнете зошто!

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Demi Rose (@demirose)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Demi Rose (@demirose)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Demi Rose (@demirose)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Demi Rose (@demirose)

08.06.2021 - 09:44

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега