ФОТО: Македонскиот пејач ја соблече маицата - позираше разголен и ги покажа мускулите

Македонскиот пејач Филип Пецовски публиката имаше прилика да го запознае во регионалното музичко шоу „Ѕвездите на Гранд“ каде што со своето прво појавување на сцената успеа да ја крене публиката на нозе.

Како и многу македонски јавни личности и Филип ужива во македонските убавини.

Тој се соблече само по машки костим за капење, без маица, па ги покажа своите мускули.

„Македонија е премногу богата со природни убавини, само треба да се пронајдеме и да уживаме во нив“, напиша пејачот во опис на фотографиите.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

28.07.2020 - 18:56

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега