ФОТО: Македонскиот пејач излезе на прошетка со својата 3-месечна ќерка

Младиот македонски пејач Филип Божиновски, кој јавноста имаше можност да го гледа и на музичкото шоу „Ѕвездите на Гранд“пред три месеци стана татко. Тој и неговата сопруга Сања ја добија ќерката Софија.

Филип деновиве одлучи да го искористи сонцето и со Софија да отиде на прошетка во Градскиот парк во Скопје.

Моментот го овековечки со неколку фотографии кои ги објави на својот Инстаграм профил.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Filip Bozinovski  (@filipbozinovski)

 

 

 

Добивајте вести на Viber

02.12.2020 - 10:33

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега