ФОТО: Македонската пејачка во секси издание - црн фустан со шлиц до колкови и мрежести чорапи

Македонската пејачка Сара Костадиновска, во јавноста позната како Сара Мејс пред две години стана мајка на малата Илина, а набрзо после тоа својата линија ја доведе до совршенство.

Сега, пејачката без никаков проблем на секоја фотографија го истакнува својот сексипил.

Овој пат на Инстаграм објави фотографија во секси црн фустан со шлиц до колкови и мрежести чорапи.

Погледнете:

 

 

 

Добивајте вести на Viber

30.09.2020 - 10:00

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега