ФОТО: Македонската пејачка се разголе - позираше покриена само со чаршаф на балкон во Охрид

Македонската пејачка Наташа Малинкова, последните топли денови ги поминува во македонскиот бисер - Охрид, од каде објави многу фотографии во бикини.

Но, сега отиде чекор подалеку и позираше целосно гола, покриена само по чаршаф и тоа на балконот од хотелот во кој престојува.

Погледнете:

 
 
 
View this post on Instagram

 A postcard from Ohrid  #ohrid #macedonia #placestovisit #postcard #ınstagood #instamood

A post shared by Natasa Malinkova (@natasamalinkova) on Sep 15, 2020 at 1:53am PDT

 
 
 
View this post on Instagram

Million dollar view  #view #instagood #instamood #lakeohrid #beautifuldestinations #mornings #likethis

A post shared by Natasa Malinkova (@natasamalinkova) on Sep 14, 2020 at 4:45am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

15.09.2020 - 11:48

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега