ФОТО: Македонската фолкерка во секси издание - позираше со деколте до папок и без градник

Македонската фолк пејачка Татијана Стефановска неодамна на Инстаграм објави фотографија со која покажа дека станала русокоса. Но, пејачката не престанува да изненадува, па сега објави и фотографии во провокативно издание, со деколте до папокот.

Со впечатлива шминка на себе, фризура со брановидни кадрици и комбинација од сако во боја на лаванда под кое не носеше градник, Тања е секс бомба!

 

 

 

Добивајте вести на Viber

07.07.2020 - 09:44

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега