ФОТО: Македонската фолкерка ужива на море во Албанија - во танга бикини ги покажа бујните облини

Македонската фолк-пејачка Ирена Вељовска летните денови ги поминува на море во Албанија.

На социјалните мрежи, пејачката објави неколку фотографии во бикини, под кои доби низа пофалби за изгледот.

„Толку е релаксирано, толку луѓето се опуштени, нема протоколи, за нив не постои зборот корона. Сам се чуваш. За морето немам што да кажам. Уживам навистина во морска храна, коктели и секако овошје и зеленчук, не сакав да си ја прекршам диетата“ – изјави фолкерката за порталот ММС.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

16.09.2020 - 11:17

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега