ФОТО: Лила излезе на сонце - во кратко црвено фустанче го покажа бујното деколте

Македонската водителка Лила Филиповска што и да направи веднаш завршува во медиумите.

Лила, како и сите граѓани, одлучи слободната недела да ја помине уживајќи надвор на сонце.

Овој пат изненади со нејзиниот стајлинг.

Весело и кратко црвено фустанче, кое точно открива сѐ што треба, беше изборот на Лила.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Lila (@lilafilipovska)

 

 

 

Добивајте вести на Viber

28.02.2021 - 15:20

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега