ФОТО: Крушата под круша паѓа - ќерката на Влатко и Силви ја наследила убавината од својата мајка

Силви и Влатко Плевнеш од групата Силви бенд се долги години во брак, а круна на нивната љубов е ќерката Деа.

Деа тргна по стапките на своите родители.

Таа објави фотографија со својата мајка, преку која може да се забележи дека од неа ја наследила убавината.

15.01.2022 - 15:42

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега