ФОТО: Коњ на тераса во Дебар маало

Коњ е фотографиран на тераса во скопско Дебар маало.  фотографиите се гледа дека станот е на првиот кат од зградата.

 

 

22.05.2022 - 22:14

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега