ФОТО: Кој би рекол дека родила две деца - македонската пејачка позираше во бикини

Пејачката Сара Костадиновска, позната како Сара Мејс, на социјалните мрежи постојано привлекува внимание со своите објави.

Таа птед скоро две години ја роди својата ќерка Илина,  а сега го покажа разголеното тело кое го довела до совршенство. 

Погледнете:

 

 

 

Добивајте вести на Viber

30.07.2020 - 19:42

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега