Фото: Ким позира во бикини, фановите ја критикуваат

 

Ким Кардашијан сподели фотографии со фановите на Инстаграм.

Ким позира на плажа во мини бикини истакнувајќи ги своите облини.

Како и секогаш таа добила многу пофални коментари но некои фанови тврдат дека користи фотошоп и дека претерува со уредувањето на своите фотографии на социјалните мрежи.

Нејзината објава собра повеќе од пет милиони лајкови.

„Можеш да призаеш дека си ја фотошопирала фотографијата“, „Вистигна професионалка си за уредување на фотографии“, „Ова е тотално фотошопирано“, се дел од коментарите. 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian)

03.08.2021 - 22:35

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега