ФОТО: Гужва на скопскиот аеродром на првиот ден од неговото отворање

Од денеска со работа почнуваат двата аеродрома во Скопје и Охрид.

На скопскиот аеродром може да се забележи метеж на шалтерите за пријавување патници.

01.07.2020 - 10:24

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега