ФОТО: Градите и се џиновски, потрошила цело богатство на силикони и не планира да запре

Британката Амбер Меј (22) досега потроши околу 50.000 евра на пластична операција, и нема намера да запре.

Иако досега имала повеќе од 10 операции, Амбер признава дека станала зависна и сака повеќе силикони.

Таа признава дека отишла на третмани со ботокс безброј пати, и логично, се поставува прашањето дали ќе застане тука.

Одговорот е: Не! Последен пат кога направила зголемување на градите, морала да замине во Белгија бидејќи во Англија законот дозволува вградување до 1.000 кубни сантиметри, а Амбер планирала максимум 1.650 кубни сантиметри.

Сите ми рекоа дека сум луда бидејќи ги зголемувам градите толку многу, но ги„ носам “без проблем затоа што имам силна половина. Мажите се воодушевени од моите облини и дури се  нудат да плаќаат за нови операции “, објаснува Амбер.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

11.09.2020 - 12:46

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега