ФОТО: Градите и „испаднаа“ од малото бикини- Милион лајкови за Миа Калифа во разголено издание

Иако видеото во кое зеде кучешки измет со заштитна маска ги згрози сите, Миа Калифа сега ги воодушеви следбениците на Инстаграм, со нова фотографија и ги натера тотално да го заборават споменатото видео.

Филмската ѕвездата на филмови за возрасни позираше во зелено бикини, а нејзините големи гради испаднаа од горниот дел.

Миа собра милион лајкови, а нејзините следбеници со ентузијазам ја коментираа фотографијата.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Mia K. (@miakhalifa)

 

 

 

Добивајте вести на Viber

22.01.2021 - 11:24

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега