ФОТО: Глетка од која мажите се препотуваат- Нивес Целзиус во чипкан комбилизон но без гаќички

Атрактивната хрватска пејачка и старлета Нивес Целзиус е една од најследените личности од Хрватска на Инстаграм, а обожува да се слика гола и во провокативни изданија.

Таа често сака да ги истакне своите атрибути, а ништо друго освен тоа не направи и на последната своја објава на Истаграм.

Имено таа позираше во чипкаст комбинезон во црна боја без гаќички на себе и заводливо гледаше во камерата.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius)

 

 

 

Добивајте вести на Viber

27.01.2021 - 17:42

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега