ФОТО: Гипс на раката и крвави колена - Нивес и повредена не се откажува, позираше по бикини со скршена рака

Сексипилната хрватска пејачка и актерка Нивес Целзијус ги запрепасти и загрижи обожавателите со својот објава и фотографија на Инстаграм на која се гледа нејзината лева рака целосно завиткана во завои и фиксирана со гипс до рамото, додека колениците и беа одрани, како последици на падот.

Сепак таа не им го ускрати задоволството на своите фанови, па и покрај повредата таа се потруди да објави жешка топлес фотографија додека се сочнаше на лежалка во нејзиниот двор.

 
 
 
View this post on Instagram

Ako ništa, barem sezona sunčanja još uvijek nije završena za mene #samoprirodno #samoveselo #suntan

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on Sep 9, 2020 at 1:50am PDT

 
 
 
View this post on Instagram

A mislila sam da ću ove godine ostati zakinuta za godišnji odmor...  #malatrapava

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on Sep 3, 2020 at 2:11am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

15.09.2020 - 12:40

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега