ФОТО: Германците испратија порака до ФИФА откако им беше забрането на играчите да ја носат капитенската лента

Германците на тимската фотографија испратија порака до ФИФА откако им беше забрането на играчите да ја носат капитенската лента. 

23.11.2022 - 14:23

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега