ФОТО: Георгина во ултра кратко фустанче славеше роденден- покажа какви подароци добила

Вереницата на Роналдо и познатата манекенка Георгина Родригез денеска слави роденден.

Имено таа полни 27 години, а претходно на Инстаграм и Роналдо и честиташе роденден, а сега и таа самата објави неколку фотографии и кратко видео.

 

„Толку љубов„ напиша Георгина и објави куп од цвеќиња и балони кои и пристигнале како подарок, а потоа објави и фотографии на која таа во кратко и тесно фустанче, заедно со Роналдо и децата дува свеќички.

Секако следеа многу коментари и и речиси еден милион лајкови за само еден час.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio)

 

 

 

Добивајте вести на Viber

27.01.2021 - 22:39

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега