ФОТО: Гавазова со разголени гради им посака „добро утро“ на фановите

Со разголени гради и бисери околу вратот, фолк-пејачката Сузана Гавазова им посака „добро утро“ на своите фанови на Инстаграм.

Иако Гавазова често објавува провокативни фотографии и видеа на социјалните мрежи, фановите не пропуштаат да ѝ дадат комплименти за изгледот на секоја нова фотографија.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

15.11.2020 - 13:03

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега