(ФОТО) Фросина Ременски ги обра тиквите: „Догодина повеќе“

 

Професорката на факултетот за безбедност во Скопје, Фросина Ременски ги денеска ги обра тиквите од кајсијата. На социјалните мрежи утрово објави фотографии од овогодинешната берба па напиша: „Добро утро Македонијо каде и да си. Добро утро добри и вредни луѓе . Тиквите од кајсијата стигнаа за берба. Скопска берба, ратевско семе. Догодина повеќе“.

30.10.2023 - 16:51

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега