ФОТО: Фаталниот Италијанец кој победи на Евровизија шокираше со божиќната честитка

Дамиано Давид, пејачот на италијанскиот бенд Манескин кој победи на Евровизија го честиташе Божиќ на шокантен начин.

Згодниот Италијанец кој ги полуде жените, обајви фотографија од својот дом на која е целосно гол. Тој носи само капа на главата, а интимните делови ги прекрил со стикер.

Во раката го држи својот мачот.

-Среќен Божиќ на сите. Лего и јас, напиша Давид, а фотографијата досега има над 1,4 милиони допаѓања.

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Damiano David/Måneskin (@ykaaar)

29.12.2021 - 13:33

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега