ФОТО: Ериксен го голта јазикот, прекинат мечот Данска – Финска

За малку избегната голема трагедија на ЕУРО 2020 откако играчот данскиот репрезентативец Кристијан Ериксен падна покосен во близина на аут линијата.

Сѐ уште нема информација за неговата здравствена состојба.

 

12.06.2021 - 19:00

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега