ФОТО: Деми Роуз топлес- уште еднаш докажа зошто важи за „кралица на облините“

Британскиот модел Деми Роуз уште еднаш покажа зошто ја носи титулата „Кралица на облините“.

Имено таа се сочнше топлес, па фотографијата ја објави на Инстаграм.

„Фати ме ако можеш... работам намојот тен“ напиша Роуз, а нејзините фанови зибезумени коментираа дека гори од сексапил.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Demi Rose (@demirose)

30.08.2021 - 14:08

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега