ФОТО: Бујната манекенка повторно гола- Деми Роуз покажа со што располага

Популарната британка манекенка Деми Роуз деновиве ужива на Малдивите, па и од таму не испушта прилика да објави разголена фотографија.

Таа и овојпат ги почести фановите со гола фотографија од када додека ужива во зајдионцето, а не изистанаа и објави ви бикини каде во преден план дојдоа нејзините бујни облини.

 
 
 
View this post on Instagram

Shades on so they can’t steal the vision @fashionnova FashionNovaPartner

A post shared by Demi (@demirose) on Oct 9, 2020 at 2:14pm PDT

 
 
 
View this post on Instagram

Nowhere else I’d rather be.

A post shared by Demi (@demirose) on Oct 8, 2020 at 10:56am PDT

 
 
 
View this post on Instagram

If you need me, I’ll be here @fashionnova FashionNovaPartner

A post shared by Demi (@demirose) on Oct 7, 2020 at 10:15am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

10.10.2020 - 13:38

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега