ФОТО: Бритни Спирс позираше гола на плажа

 

По шокантните мемоари кои неодамна ги објави, Бритни Спирс (41) се опушти на плажа – целосно гола.

Таа позираше со насмевка на лицето и носеше само обетки. На фотографијата се гледа и сенката на мистериозниот маж кој ја направил фотографијата.

Ова не е првпат Бритни да го покажува своето голо тело на социјалните мрежи. Таа неколку пати се соблече на плажа, а позираше без облека и во када, на кревет…

27.10.2023 - 22:12

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега