ФОТО: Беше Мис ЕУРО 2016 – се врати на трибините за двојна круна

 

Популарната Марта Борцок повторно е главна на трибините. Денеска ја бодреше својата репрезентација на натпреварот против Словачка.

Барцок е позната откако на минатото Европско првенство беше прогласена за Мис. Тогаш таа ја бодреше Полска во Франција, каде Полјаците загубија од Португалија во полуфиналето.

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Barczok Marta (@martabarczok.official)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Barczok Marta (@martabarczok.official)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Barczok Marta (@martabarczok.official)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Barczok Marta (@martabarczok.official)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Barczok Marta (@martabarczok.official)

14.06.2021 - 22:28

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега