ФОТО: Андријана Лима целосно гола под месечината- нејзиниот коментар е чиста провокација

 

Познатата манекенка Адријана Лима позираше на месечината - целосно гола!

Таа ја објави фотографијата на социјалните мрежи и собра стотици илјади лајкови за само неколку часа.

Коментарите само се редат, а повеќето од нив и порачуваат дека- „гори“

„Кога ќе се сретнат две месечини“, напиша Лима и дополнително ги испровоцира своите „слебеници“ на Инстаграм.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Adriana Lima (@adrianalima)

23.07.2021 - 15:36

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега