ФОТО: Александра Накова ја разгоре машката фантазија- топлес позираше на влажниот песок

Поранешната манекенка Александра Накова ги запали социјалните мреши со жешка фотографија.

Имено таа позираше легната на песокот на плажа, во црно- бело издание, а на прв поглед делува како Накова да е целосно гола.

Бујните гради покриени со делови од косата и песок по телото.

Накова и тоа како ја разгорува машката фантазија.

 

25.07.2021 - 12:34

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега