Едвај ги скроти немирните гради: Јована Јеремиќ возеше ролери па им го помати умот на своите следбеници (ФОТО)

Познатата водителка Јована Јеремиќ со бомбастичното деколте им го помати умот на своите следбеници додека возеше ролери.

Имено, таа им покажа со што се занимава во слободното време, а сите го забележаа нејзиниот провокативен стајлинг.

Јована се грижи за својот изглед, а во тоа очигледно и помага и возењето ролери, од кое овојпат сподели жешки фотографии на својот Инстаграм профил, со што најмногу ги израдува припадниците на посилниот пол.

Згодната водителка носи кратки тексас шорцеви како и црн топ градник со тантела кој ги истакна нејзините бујни гради кои „немирно танцуваа“ додека возеше.

„Уфф, нема цена, цел живот би можела да го поминам на ролери“ – напиша Јована. Ако е секогаш вака облечена, никој не би имал против!

09.06.2022 - 15:18

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега