Џина Џиновиќ откри на чија страна е по разводот на нејзините родители

Една од главните теми во изминатите месеци дефинитивно е разводот на Харис и Мелина Џиновиќ, кој ја шокираше јавноста.

Медиумите секојдневно добиваат нови информации, а самиот Харис во неколку наврати изјавил дека за разводот е виновна Мелина, која според него го напуштила семејството.

Нивните наследници не се огласија, но очигледно Џина избрала страна во разводот на нејзините родители, па застанала на страната на нејзиниот татко.

За тоа говори и тоа што ја иозбришала својата мајка од нејзиниот Инстаграм и повеќе не ја „следи“.

08.04.2024 - 18:47

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега