Џенифер Анистон се приклучува кон светот на убавината

Познатата актерка Џенифер Анистон се приклучува кон светот на убавината. Таа го најави својот нов бренд за убавина, кој ќе се вика „LolaVie“ на социјалната мрежа „Инстаграм“.

Ѕвездата од серијата „Пријатели“ се придружува и на сите останати познати личности, кои веќе имаат сопствена колекција и бренд за убавина, како Селена Гомез, Ријана, Ким Кардашијан, Кајли Џенер и други.

Тие ги користат социјалните мрежи за промоција на сопствените брендови, така што за брзо време се распродаваат сите производи достапни на пазарот.

21.09.2021 - 12:10

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа