Две лица претепале 61-годишен кумановец

На 03.10.2023 во Полициската станица Карпош, Љ.С.(61) од Куманово пријавил дека на 19.09.2023 околу 22.30 часот на подрачје на Карпош бил физички нападнат од две лица. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

 

 

04.10.2023 - 16:40

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега