Две лица претепале 37-годишен скопјанец во спортска обложувалница

На 13.09.2023 во 02.00 часот во СВР Скопје, Ж.М.(37) од Скопје пријавил дека околу 22.00 часот на 12.09.2023 во спортска обложувалница на подрачјето на Гази Баба – Скопје бил физички нападнат од С.А. и Б.А., кои употребиле и тврди предмети.

Се преземаат мерки за расчистување на настанот.

13.09.2023 - 18:06

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега