Двајца Британци физички нападнале Охриѓанец

Полициски службеници од СВР Охрид ги уапсиле 21-годишниот К.О.Г.  29-годишниот К.К. од Велика Британија.

„Двајцата Британци на на улица „Наум Охридски“ физички го нападнале Б.Н.(48) од Охрид“, информираат од МВР.

Лицата се задржани во СВР Охрид за понатамошна постапка.

25.05.2022 - 16:13

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега