Драма во Гази Баба: Свекрва си ја натепала снаата

Вчера во 20.45 часот во СВР Скопје, 41-годишна жена од Скопје пријавила дека на подрачјето на Гази Баба била физички нападната од нејзината свекрва. С.М.. Се преземаат мерки за расчистување на настанот по што ќе следува соодветен поднесок.

11.06.2024 - 16:04

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега