Доставувач во Скопје нападнат од неколку лица

Министерството за внатрешни работи информираше дека вчера 23:27 часот во СВР Скопје, 37-годишниот Ж.Ц. од Скопје, вработен како доставувач на производи, пријавил дека на местото викано „Теферич“ неколку лица физички го нападнале и му одзеле производи. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.  

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

27.01.2021 - 17:44

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега