Докторка ја загубила работата поради натпревар за најсекси задник (ФОТО)

Рајан Лора Соза се пријави на натпреварот „Miss BumBum World“ минатата година и тврди дека поради тоа повеќе не нашла работа во болница.

Таа е модел и докторка, а беше една од фаворитите на минатогодишното натпреварување за најдобар задник во светот, но победата ја доби Сузи Кортез.

За да може да се натпреварува, таа мораше привремено да ја напушти работата како лекар, а семејството сè уште е против нејзиниот избор.

Рајан вели дека сега и е тешко да се врати во медицинската кариера.

 

 
 
 
View this post on Instagram

 

A post shared by Rayane Laura Souza (@rayanelaura_souza) on Feb 16, 2020 at 9:49am PST

 
 
 
View this post on Instagram

Monday mood

A post shared by Rayane Laura Souza (@rayanelaura_souza) on May 25, 2020 at 8:26am PDT

 
 
 
View this post on Instagram

 

A post shared by Rayane Laura Souza (@rayanelaura_souza) on May 3, 2020 at 12:55pm PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

29.09.2020 - 21:25

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега