Дојава за бомба во полициската станица Беко - полицијата се евакуира

Дојава за бомба утрово стигнала и на електронската адреса на Полициската станица Центар. Во Беко полицијата добила пријава дека бомбата се наоѓа во полициската станица. Ова е прва дојава за бомба во полициска станица. Претходно, дојави за бомби стигнаа во два трговски центри и во уште 7 училишта.

09.12.2022 - 11:08

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега