Девојче од Скопје претепано од нејзини врсници - мајката побарала помош од полицијата

На 20.09.2023 во 19.00 часот во СВР Скопје, М.Ј.(31) од Скопје пријавила дека на 17.09.2023 околу 21.00 часот на подрачјето на Лисиче, нејзината малолетна ќерка била физички нападната од неколку малолетници.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

21.09.2023 - 16:57

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега