Дете искасано од куче скитник во Скопје

Вчера во 21.10 часот во Полициската станица Кисела Вода, И.Т.(32) од Скопје пријавила дека на ул.„Марко Орешковиќ“ во Скопје, нејзината малолетна ќерка била касната од куче скитник. 

19.06.2024 - 11:56

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега