Ден по страшната експлозија во Бејрут: Голем пожар зафати плоштад во Емиратите (ВИДЕО)

 

Голем пожар изби вечерва на плоштад во Ајман во Обединетите Арапски Емирати, пренесуваат тамошните медиуми.

Локалните претставници не се достапни за коментар, ниту за потврда на информацијата, пишува Ројтерс.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

05.08.2020 - 19:28

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега