Дејвид Бекам стана пчелар (ВИДЕО)

Фудбалската, а може да се рече и модна икона, Дејвид Бекам изолацијата одлучи да ја искористи на продуктивен начин.

Тој на својот профил на Инстаграм со обожавателите сподели видео-снимка во која прави кошница за пчели.

Снимката го прикажува Бекам како фокусирано и вешто ракува со чекан. Но, кошницата сѐ уште е во рана фаза. Во исто време, Викторија Бекам ја објаснува процедурата и коментира дека убаво да се има свој мед.

 
 
 
View this post on Instagram

New project...watch this space @victoriabeckham

A post shared by David Beckham (@davidbeckham) on Jun 18, 2020 at 7:35am PDT

22.06.2020 - 18:13

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега