Дечкото со картоните порачува: Внатрешниот мир нека Ви биде приоритет

Кристијан Станковски, на јавноста познат како Бомбакис, испрати уште една порака до своите следбеници напишана на картон. „Внатрешниот мир нека Ви биде приоритет“, испиша Бомбакис на картонот и држејќи го позираше за на социјалната мрежа „Инстаграм“.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Bombakis (@bombakis)

На дневно ниво, Бомбакис постојано испраќа интересни пораки до јавноста, кои внесуваат позитивни чувства кај многумина. Во продолжение, ѕирнете низ галеријата на дечкото со картоните, Вашето расположение сигурно ќе се подобри.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Bombakis (@bombakis)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Bombakis (@bombakis)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Bombakis (@bombakis)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Bombakis (@bombakis)

03.02.2023 - 20:57

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега