Четири лица тепале мајка пред нејзините деца

Надворешната канцеларија за криминалистички работи Виница поднесе кривична пријава против С.Д.(35) од Кочани и Џ.Д.(34), Ш.Д.(37) и П.Д.(57), сите од Виница, поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „насилство“.

На 17.05.2024 во Виница, пријавените физички ја нападнале М.Р.(31) пред нејзините малолетни деца.

13.06.2024 - 21:46

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега