Чаир: Сред бел ден претепано младо момче од Скопје

На 12.09.2023 во 15.00 часот во СВР Скопје, Т.А.(19) од Скопје пријавил дека на подрачјето на Чаир бил физички нападнат од едно лице. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.  

13.09.2023 - 17:59

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега